Bursa Telefon Tamir Bakımı

Bursa Telefon Tamir Bakımı

Cep telefonunuzun ekranı her an kırılabilir veya bozulabilir. Mobil cihazınız bozulduğunda güvenilir ve hızlı bir şekilde tamir ettirebileceğiniz bir yer arıyorsanız hızlı ve güvenilir çözümler üretiyoruz.

Hızlı ve hayat kolaylaştırıcı yöntemleriyle telefonu bozulanlara pratik çözümler üretiyor. Telefonunuzun markasını, modelini ve arıza nedenini belirtip anında tahmini fiyat alabildiğiniz hızlı bir şekilde tamir işlemine başlamanız mümkün.

Telefonunuzda oluşabilecek LCD Ekran kırık, Batarya soketi, Şarj Çabuk Bitiyor, Wifi onarım, Şarj soketi kırık, Dokunmatik cam donuyor/çalışmıyor ( kırık-çatlak mevcut değil), Ekran (LCD) Donuyor/Leke var/Pixel hatası, Diğer, Sıvı Teması, Hafıza Kartı Sorunu, Titreşim Sorunu, Sim Kart Sorunu, Panellerde Soyulma, Kasa kırık/çatlak, Bluetooth problemi, Kablosuz ağa bağlanamıyor, Reset yapılamıyor, Şebeke gidip geliyor, Servis yok/arama yapmıyor, Kendiliğinden kapanıyor, Kendiliğinden açılıp kapanıyor, Cihaz kapanmıyor, Cihaz açılmıyor, Yan buton çalışmıyor, Ses tuşu sorunu, Kilit tuşu arızalı, Home buton çalışmıyor, Video ses problemi, Video görüntü problemi, Arka kamera sorunlu/çalışmıyor, Ön kamera sorunlu/çalışmıyor, Kulaklık sorunu, Ses problemi/cızırtı, Ses gitmiyor, Ses kesik kesik geliyor, Ses gelmiyor, Pil şarj olmuyor, Şarj soketi arızalı, Pil değişim talebi, Işık sensörü sorunu, Dokunmatik cam kırık/çatlak, Ekran (LCD) Kırık/Çatlak gibi arızaları gideriyor. Eğer cihazınızın ekranında bir sorun varsa, Bize gelip arıza durumuna göre, cep telefonu ekran fiyatları hakkında tahmini bir bilgi edinebilirsiniz.