Bursa Telefon Sıvı Teması Tamiri

Bursa Telefon Sıvı Teması Tamiri

Sıvı teması telefonlar için en tehlikeli durumlardan bir tanesidir. Bu durumu yaşadığınızda yanlış yapılan işlemler telefonunuzu bir daha çalışmayacak duruma getirebilir.

Yeni telefonların bir çoğunda suya dayanıklılık yüzdesi oldukça artmış durumda olsa da, satışını yapan telefon markaları bu konuda hala net bir garanti veremeyebiliyor. Bunu ise telefonunuz sıvı temasına maruz kaldığında daha iyi anlıyorsunuz. Şu durumda bu özelliği sadece "tehlike anında" kurtarıcı olarak görmek daha faydalı gibi görünüyor. Aksi taktirde telefonunuz garanti dışı kalabilir ve büyük masraflar açabilir.

Telefonunuz sıvı temasına maruz kaldıysa, sürekli konuşulan birçok yöntem bulunuyor. İnternette ve halk arasında konuşulan yöntemlerin bir kısmı doğruluk payı içerse de bir kısmı ise telefonunuzu daha kötü hale getirebiliyor. Yalnız ne olursa olsun unutmamanız gereken nokta; telefonunuz sıvı teması sonrası ilk başta açılmasa sonra tekrar çalışsa dahi bu konuda uzman olan kişilere cihazınızı göstermeniz gerekiyor. Uzun süreli düşündüğünüzde kötü sonuçlar doğurabilir.